Transporto vadovas

darbo skelbimas
UAB „Įdarbinimo tarpininkavimo centras“

CVKlaipeda atrankų grupės klientė - įmonė, teikianti transportavimo paslaugas.

Miestas
Klaipėda

Darbo pobūdis
- Pavaldžių darbuotojų (vairuotojų) darbo organizavimas ir jų kontrolė;
- Maršrutų optimizavimas, siekant kaštų sumažinimo;
- Darbuotojų skaičiaus optimizavimas, našumo didinimas, progresyviai planuojant darbus;
- Konfliktinių situacijų sprendimas, priežasčių identifikavimas ir sprendimų pasiūlymas;
- Konstruktyvus bendravimas su kitais įmonės padaliniais (autoservisu ir t.t.).

Siūlome
- Darbą vienoje pirmaujančių įmonių savo sektoriuje;
- Galimybes savarankiškai spręsti problemas;
- Stiprų kolegų palaikymą;
- Įmonės automobilį ir puikias darbo sąlygas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Reikalavimai
- Organizuotumas;
- Savarankiškumas;
- Iniciatyvumas;
- Ūkiškumas.

Galioja nuo
2020-01-22

Galioja iki
2020-02-21