Klientų aptarnavimo skyriaus vyr. vadybininkas (-ė)

darbo skelbimas
UAB „JUNGTIS“

UAB "Jungtis" - viena seniausių saugos firmų Lietuvoje, pradėjusi savo veiklą nuo 1991 m. Konsultuojame visais saugos klausimais, projektuojame, įrengiame ir prižiūrime įvairaus sudėtingumo apsaugos ir priešgaisrines, vaizdo stebėjimo ir praėjimo kontrolės sistemas. Prijungiame objektus prie centrinio apsaugos pulto ir operatyviai reaguojame į aliarmo pranešimus. Galime pasiūlyti fizinę turto ar asmens apsaugą, svarbių krovinių palydą ir kt.

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
Klientų aptarnavimo skyriaus darbo organizavimas;
Klientų aptarnavimo skyriui nustatytų tikslų įgyvendinimo užtikrinimas ir kontrolė;
Klientų poreikių analizė ir iškilusių problemų sprendimas;
Rinkos analizė ir įmonės konkurencingumo didinimas;
Aktyvių pardavimų strategijos kūrimas ir jos įgyvendinimo užtikrinimas;
Esamų lojalumo ir pardavimo skatinimo programų įgyvendinimas ir naujų kūrimas.

Siūlome
Motyvuojantį darbo užmokestį;
Puikias darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones, įskaitant tarnybinį automobilį;
Dinamišką darbą, energingą ir draugišką kolektyvą;
Saviraiškos galimybes.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Svarbu. Pateikdami mums savo duomenis Jūs patvirtinate, kad Jums yra žinoma ir Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami ir tvarkomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB “Jungtis” privatumo politika ir saugomi ne ilgiau nei vienerius metus nuo jų pateikimo.

Reikalavimai
Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
Ne mažesnė kaip dviejų metų patirtis paslaugų pardavimo srityje;
Vadovaujamo darbo patirtis 3-5 žmonių kolektyvui būtų didelis privalumas;
Komunikabilumas, gebėjimas motyvuoti komandą ir deleguoti užduotis bei kontroliuoti jų atlikimą;
Greita orientacija, stiprus atsakomybės jausmas ir gebėjimas priimti sprendimus;
Gebėjimas laisvai bendrauti lietuvių ir anglų kalbomis;
Reprezentatyvumas atstovaujant įmonę;
Vairuotojo pažymėjimas.

Galioja nuo
2020-01-22

Galioja iki
2020-02-21