Klientų aptarnavimo skyriaus vadybininkas (-ė)

darbo skelbimas
UAB „JUNGTIS“

UAB "Jungtis" - viena seniausių saugos firmų Lietuvoje, pradėjusi savo veiklą nuo 1991 m. Konsultuojame visais saugos klausimais, projektuojame, įrengiame ir prižiūrime įvairaus sudėtingumo apsaugos ir priešgaisrines, vaizdo stebėjimo ir praėjimo kontrolės sistemas. Prijungiame objektus prie centrinio apsaugos pulto ir operatyviai reaguojame į aliarmo pranešimus. Galime pasiūlyti fizinę turto ar asmens apsaugą, svarbių krovinių palydą ir kt.

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
Įmonės teikiamų apsaugos paslaugų pardavimas, sutarčių ruošimas, dokumentų administravimas;
Klientų poreikių analizė, pasiūlymų rengimas ir pateikimas Klientui;
Klientų aptarnavimas, konsultavimas, iškilusių problemų sprendimas;
Lojalumo ir pardavimo skatinimo programų įgyvendinimas.

Siūlome
Laiku mokamą motyvuojantį darbo užmokestį;
Puikias darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones;
Dinamišką darbą, puikią darbo atmosferą ir draugišką kolektyvą;
Galimybę realizuoti savo sugebėjimus bei ugdyti asmenines kompetencijas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Svarbu. Pateikdami mums savo duomenis Jūs patvirtinate, kad Jums yra žinoma ir Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami ir tvarkomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB “Jungtis” privatumo politika ir saugomi ne ilgiau nei vienerius metus nuo jų pateikimo.

Reikalavimai
Darbo patirtis paslaugų pardavimo srityje;
Puikus kompiuterinis raštingumas;
Komunikabilumas, puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
Atidumas, organizuotumas, puikūs darbo planavimo įgūdžiai, greita orientacija;
Vairuotojo pažymėjimas.

Galioja nuo
2020-01-22

Galioja iki
2020-02-21