ES PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

darbo skelbimas
UAB „Konsultacijos verslui“

UAB „Konsultacijos verslui“ teikia profesionalias viešųjų pirkimų bei Europos Sąjungos fondų paramai gauti konsultacijas. Mūsų sukaupta patirtis ir žinios leidžia būti patikimais partneriais, siekiančiais pridėtinės vertės kiekvienam savo klientui, teikti profesionalias paslaugas, rengiant, įgyvendinant Europos Sąjungos projektus bei konsultuojant perkančiąsias organizacijas ir tiekėjus, dalyvaujančius viešuosiuose pirkimuose.
Sužinokite apie mus daugiau: www.konsultacijosverslui.lt

Vykdome įmonės plėtros planus, todėl į komandą kviečiame profesionalą ES PROJEKTŲ VADOVO (-ĖS) pareigoms.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Užtikrinti, ilgalaikiai, įdomūs projektai; darbas profesionalioje ir mielai bendraujančioje komandoje; patogus biuras beveik pačiame miesto centre. Pas mus rasite visas reikalingas darbo priemones, jaukias kolektyvo tradicijas, ilgalaikės karjeros perspektyvas, sąžiningą atlyginimą ir motyvuojančius priedus.
Norėtume pristatyti ir daugiau šio pasiūlymo privalumų, tad siųskite savo gyvenimo aprašymą mums, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime.

Siūlome
Tikimės, kad turite sėkmingos panašaus darbo patirties, bendraujate profesionaliai, dirbate atsakingai, gebate valdyti didelius informacijos kiekius, puikiai kalbate ir rašote lietuviškai. Užsienio kalbų žinios tikrai praverstų, tačiau siųskite cv, net jei savo angų kalbos žinias vertinate vidutiniškai.

Reikalavimai
Stebėsite ir analizuosite ES fondų priemones bei rengsite jų finansuojamas paraiškas. Išsamiau - susitikimo metu.
Kuruojamos projektų sritys susijusios su sveikatos apsauga, žemės ūkiu, moksliniais tyrimais ir inovacijomis švietime. Kuruojamų projektų sričių spektrą nuolat plečiame ir bendradarbiavimas vyksta su daugeliu užsienio šalių partnerių.

Galioja nuo
2020-01-21

Galioja iki
2020-02-20