Elektrikas

darbo skelbimas
UAB „Jukata“

UAB "Jukata" tai įmonė, vykdanti elektros montavimo ir instaliavimo darbus. Mūsų tikslas įgyvendinti klientų norus ir siekti aukščiausių rezultatų - greitai, bei kokybiškai. Sparčiai augame ir prie kvalifikuotų specialistų komandos kviečiame prisijungti ir tave !

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
Apšvietimo sistemų montavimas ir kiti elektros instaliacijos darbai;
Kabelinių trasų (kabelinių kopėčių ir lovių) montavimas;
Elektros paskirstymo skydų rinkimas.

Siūlome
Darbą stabiliai dirbančioje įmonėje;
Profesionalius apmokymus mažai patirties turintiems;
Investicijas į kompetentingą darbuotoją.

Reikalavimai
Mes tikimės, kad Jūs:
Esate atsakingas, iniciatyvus, kruopštus ir disciplinuotas;
Turite minimalų elektrotechninį išsilavinimą;
Turite noro dirbti profesionalioje komandoje ir tobulėti šioje srityje;
Neturite aukščio baimės atliekant reikalingus darbus.

Galioja nuo
2020-01-21

Galioja iki
2020-02-13