STIKLO PLUOŠTO SKYRIAUS GAMYBOS VADOVĖ (-AS) ARIOGALOJE

darbo skelbimas
UAB „PROFESINIAI KONTAKTAI“

Contactus klientė - įmonė, užsiimanti gaminių iš stiklo pluošto gamyba. Stiklo pluošto gaminiai – indėklai ir dangčiai kubilams.

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
• Gamybos užsakymų planavimas, organizavimas ir kontrolė;
• Gaminių atitikimo specifikacijoms ir kokybės užtikrinimas;
• Padalinio veiklos efektyvumo gerinimas;
• Darbo laiko apskaitos vedimas.

Siūlome
• Darbą stabilioje ir patikimoje įmonėje;
• Kuro kompensavimą iš/į vykimui į darbą;
• Karjeros perspektyvas;
• Darbui reikalingas priemones.

Reikalavimai
• Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
• Techninė patirtis ir techninės žinios (privalumas);
• Bent 2-3 metai patirties stiklo pluošto, plastikų, medienos gamyboje arba automobilių/pramoniniame dažyme;
• Geros anglų kalbos žinios;
• Geri laiko ir darbų planavimo, komunikacijos įgūdžiai, orientacija į rezultatą, tikslo siekimas, noras mokytis ir tobulėti.

Galioja nuo
2020-01-21

Galioja iki
2020-02-20