SANDĖLININKAS

darbo skelbimas
UAB „IMG LITHUANIA“

IMG Lithuania, UAB yra baldų pramonės "IMG GROUP Lietuvoje dalis. "IMG" veikla – baldų, kurie užtikrina komfortą ir ergonomišką palaikymą, dizainas, inžinierija ir gamyba. Mūsų vizija - sukurti išskirtinius dizainus, kurie suteikia išskirtinį komfortą, kokybę ir neprilygstamą vertę.

Miestas
Panevėžys

Darbo pobūdis
• Prekių ir žaliavų iškrovimas/pakrovimas;
• Darbas su gavimo ir išdavimo dokumentais;
• Sandėlio likučių sekimas, sandėlio tvarkos užtikrinimas, inventorizacija.

Siūlome
• darbą tarptautinėje, stabilioje įmonėje;
• įdomų, dinamišką, atsakingą ir kupiną iššūkių darbą;
• darbo grafiką viena pamaina nuo pirmadienio iki penktadienio;
• kvalifikacijos kėlimą įmonės kompanijose užsienyje ir darbo vietoje;
• laiku mokamą atlyginimą ir kitas socialines garantijas;
• galimybę įgyti naujų darbo įgūdžių;
• draugišką kolektyvą.

Reikalavimai
• Panašaus darbo patirtis (būtų privalumas);
• Atsakingas požiūris į darbą, sąžiningumas, atidumas;
• Gebėjimas dirbti komandoje, bei greitai orientuotis;
• Elektro krautuvo pažymėjimas - privalumas;
• Noras tobulėti.

Galioja nuo
2020-01-21

Galioja iki
2020-02-20