Buitinių elektros prietaisų surinkėja (-as)

darbo skelbimas
AB „VILMA“

AB "Vilma" Vakarų Europos rinkoje žinoma kaip patikima, aukštos kvalifikacijos gamybos partnerė, teikianti projektavimo ir gamybos paslaugas nuo gaminio idėjos, jo suprojektavimo iki pagaminimo ir pristatymo klientui. Įmonės gaminama produkcija apima smulkią ir stambią buitinę techniką. AB "Vilma" gamina gerai žinomiems prekių ženklams Vakarų Europoje, tokiems kaip KARCHER, LEIFHEIT ir t.t.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Buitinių elektros prietaisų surinkėja (-as) prie automatizuotos surinkimo linijos.

Siūlome
- darbą draugiškame kolektyve;
- geras darbo sąlygas;
- socialines garantijas;
- nuo darbo rezultatų priklausantį ir laiku mokamą darbo užmokestį;
- darbą miesto centre - Žirmūnuose.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Reikalavimai
- kruopštumas, atidumas;
- motyvacija bei orientacija į rezultatą;
- sugebėjimas dirbti kolektyve;
- be žalingų įpročių.

Privalumai:
- darbo patirtis gamybinėje įmonėje.

Galioja nuo
2019-12-06

Galioja iki
2020-01-05