Automatikas - projektuotojas (-a)

darbo skelbimas
UAB „Personalo valdymo sistemos“

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - užsiimanti robotų, skirtų pramonei, pardavimu, programavimu bei techniniu aptarnavimu, nuolatiniam darbui Šiauliuose ieško automatiko - programuotojo (-os).

Miestas
Šiauliai

Darbo pobūdis
Pramoninių robotų sistemų modeliavimas, programavimas, sistemų kūrimas;
Įrangos įrengimas, paleidimas, derinimas, aptarnavimas, gedimų šalinimas;
Automatikos komponentų vykdomiems projektas parinkimas, užsakymas;
Dokumentų, susijusių su vykdomais projektais, rengimas ir pildymas;
Klientų konsultavimas techninės įrangos klausimais.

Siūlome
Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas ir orientacija į rezultatus;
Galimybes tobulėti, įgyti žinių ir patirties iš geriausių savo srities specialistų;
Darbo užmokestis 1300 – 2000 € neatskaičius mokesčių.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Reikalavimai
Aukštasis išsilavinimas inžinerijos ar elektronikos srityse;
Panašaus darbo patirtis – privalumas;
Patirtis "SolidWorks“ ar „Inventor“ programa;
Geros anglų bei rusų kalbų žinios;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Atsakingumas, kruopštumas ir orientacija į įmonės iškeltus tikslus;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Galioja nuo
2019-11-21

Galioja iki
2019-12-21