Padavėjas - barmenas (-ė)

darbo skelbimas
UAB „Čia Market“

UAB "Čia Market"- patikimas darbdavys, suteikiantis galimybes tobulėti dirbant savo srities profesionalų komandoje, galimybes saviraiškai ir karjerai. Mes vertiname patikimu, sąžiningumu, draugiškais santykiais pagrįstą bendradarbiavimą.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
- Malonus ir greitas, bei atsakingas klientų aptarnavimas;
- Darbas kasos aparatu ir grynaisiais pinigais;
- Patiekalų pateikimas;
- Gėrimų ruošimas;
- Darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė;
- Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Darbas firminiuose "DŽIUGO" namuose.

Tel. 8 618 48918

Siūlome
- Darbą patikimoje kompanijoje;
- Visada laiku mokamą konkurencingą darbo užmokestį.

Reikalavimai
- Komunikabilumas;
- Greita orientacija į klientą;
- Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
- Anglų, rusų ar vokiečių kalbų mokėjimas būtų privalumas.

Galioja nuo
2019-11-21

Galioja iki
2019-12-21