Klientų vadybininkas (Telekomunikacijos)

darbo skelbimas
Mediafon Carrier Services, UAB

"Mediafon Carrier Services"- skambučių persiuntimo rinkos lyderė ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Skambučių persiuntimo paslaugas teikia nuo 2003 metų.

Įmonės veiklos geografija labai plati - mūsų klientai yra virš 200 telekomunikacijų operatorių iš daugiau nei 40 šalių, 4 žemynų; dauguma jų yra didžiausi fiksuoto ir judriojo ryšio telekomunikacijų operatoriai.

Įmonė koncentruojasi į skambučių persiuntimo paslaugas Europoje, Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose.

Didžiausia mūsų vertybė – kolektyvas, kuris kuria, parduoda, serga už kompaniją, siekia tikslų ir mėgaujasi iššūkiais. Mes žinome, kad verslą darome mes, o ne įrenginiai ar programos!

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
- Santykių su naujais partneriais (telekomunikacijų operatoriais) užmezgimas, kūrimas ir palaikymas;
- Įmonės paslaugų pardavimas užsienio partneriams;
- Iškylančių problemų sprendimas;
- Sutarčių rengimas, derinimas ir sudarymas;
- Dalyvavimas pasaulinėse telekomunikacijų konferencijose;
- Rinkų analizė.

Siūlome
- Puikias darbo sąlygas;
- Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
- Karjeros ir tobulėjimo galimybes dirbant su viso pasaulio telekomunikacijų operatoriais.

Reikalavimai
- Aukštasis išsilavinimas tiksliųjų mokslų srityje (ekonomika, matematika, telekomunikacijos);
- Ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis klientų aptarnavimo arba pardavimų srityje;
- Puikios anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
- Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai;
- Atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą.

Galioja nuo
2019-11-19

Galioja iki
2019-11-26