PLĖTROS VADYBININKAS (-Ė) (KOSMETIKA)

darbo skelbimas
UAB „Pažangi sveikata“

Gold Beauty Line tai - prabangi odos priežiūra, pagaminta nuoširdžiai ir rūpestingai iš puoselėtų ir rafinuotų ingredientų. Didžiuojamės, kad jūsų grožio ritualams galime pasiūlyti kokybiškus ir žvaigždžių pamėgtus produktus - paakių, lūpų kaukes ir žinoma, serumus veidui! Mūsų prioritetai - naudojimo paprastumas bei produktų sudėtis, praturtina unikaliomis savybėmis, kurios maloniai įsigeria į odą.

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
Aktyvi naujų klientų paieška (kosmetologai, visažistai, grožio salonai ir kt.);
Klientų poreikio išaiškinimas ir tinkamiausio sprendimo paieška;
Konsultavimas, informavimas apie produktus, produktų parinkimas;
Įmonės iškeltų tikslų siekimas ir pardavimų planų įgyvendinimas;
Klientų atsiskaitymų kontrolė;
Atsakymas į socialinių tinklų klientų žinutes.

Siūlome
Atsakingą ir įdomų darbą draugiškoje komandoje;
Motyvuojantį darbo užmokestį, priklausanti nuo atliktų pardavimų.

Reikalavimai
Analogiško darbo patirtis (kosmetikos, kosmetologijos, medicinos arba SPA srityje būtų privalumas);
Aktyvių pardavimų patirtis;
Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
Puikūs bendravimo ir organizaciniai sugebėjimai, savarankiškumas;
Orientacija į rezultatą, atsakingumas, lankstumas ir organizuotumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Galioja nuo
2019-11-17

Galioja iki
2019-12-17