CIVILINĖS AVIACIJOS SKYRIAUS SPECIALISTAS

darbo skelbimas
Lietuvos transporto saugos administracija

Lietuvos transporto saugos administracija rūpinasi kelių, geležinkelių, oro ir vandens transporto sauga.

Jei tai svarbu ir tau – kviečiame prisijungti prie mūsų komandos ir savo gebėjimus panaudoti siekiant bendrų tikslų!

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
- rengti orlaivių triukšmo prevencijos ir mažinimo priemonių reikalavimus, tikrinti, kaip jų laikomasi;
- nustatyti ir tikrinti monitoringui vykdyti parinktas orlaivių triukšmo stebėjimo vietas, stebėjimo taškų skaičių, stebėjimo tvarką pagal ISO ir Lietuvos standartų reikalavimus;
- tikrinti, kaip laikomasi Lietuvos Respublikos orlaivių triukšmo ribojimo ir skrydžių ribojimo taisyklių, ir teikia siūlymus dėl orlaivių triukšmo poveikio aplinkai mažinimo;
- tikrinti, kaip oro uostai vykdo triukšmo monitoringą, ir teikti siūlymus dėl orlaivių triukšmo poveikio aplinkai mažinimo.

Siūlome
• jauną ir draugišką kolektyvą,
• lankstų darbo grafiką,
• nuotolinio darbo galimybę,
• dirbti pagal LEAN taupiosios vadybos metodus.

Reikalavimai
- turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą aplinkosaugos srityje.

Privalumai:
- ne mažesnė kaip 1 metų darbo patirtis aviacijos arba aplinkosaugos srityje;
- anglų kalbos mokėjimas.

Galioja nuo
2019-11-17

Galioja iki
2019-12-12