Sandėlininkas (-ė) (Produktų distribucijos padalinyje)

darbo skelbimas
Thermo Fisher Scientific

„Thermo Fisher Scientific“ – didžiausia pasaulyje kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Kompanijos metinės pajamos – 24 mlrd. JAV dolerių, joje dirba 70 tūkst. darbuotojų.
UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ kuria ir gamina produktus, skirtus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. Šie produktai eksportuojami į daugelį pasaulio šalių.
Kompanija Lietuvoje patenka į patraukliausių ir geriausių darbdavių sąrašus, yra įvertinta socialinės atsakomybės apdovanojimais.
UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ sėkmingai plečia veiklą ir į draugišką daugiau nei 900 darbuotojų kolektyvą kviečia:

Miestas
Vilnius, Elektrėnai, Trakai

Darbo pobūdis
• Produktų surinkimas ir siuntų pakavimas, perdavimas vežėjams.
• Pakavimo medžiagų priėmimas ir sandėliavimas.
• Dokumentacijos (važtaraščių, priėmimo-perdavimo aktų) pildymas.

Siūlome
• Modernią darbo aplinką ir aiškiai aprašytas darbo tvarkas.
• Papildomas naudas: 6 maršrutais nemokamai vežame į / iš darbo, pigūs pietūs įmonės valgykloje, nemokama kava / arbata.
• Galimybę mokytis: apmokome neturinčius darbo patirties.
• Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Reikalavimai
• Vidurinis išsilavinimas. Aukštasis neuniversitetinis – privalumas.
• Bazinės anglų kalbos žinios – privalumas.
• Bazinis kompiuterinis raštingumas (Navision – privalumas).
• Vairuotojo pažymėjimas.
• Kruopštumas, atsakingumas, atidumas, pareigingumas.

Galioja nuo
2019-11-14

Galioja iki
2019-12-14