Vilniaus regiono pardavimo ir palaikymo vadybininkas (-ė)

darbo skelbimas
UAB „General Financing“

Padėk mums įgyvendinti žmonių tikslus dar šiandien! Kviečiame į profesionalią, novatorišką ir sąžiningą „General Financing” komandą. Drauge sieksime bendro tikslo ir kursime ilgalaikius, draugiškus santykius su klientais. Vertiname partnerystę ir vienybę, todėl pasirūpinsime įdomiais ir naudingais mokymais, pasiūlysime konkurencingą atlyginimą, papildomas atostogų dienas, socialinių naudų paketą ir skanius penktadienio pusryčius su kolegomis. Atsakingai auginsime Tave ir Tavo karjerą!

Apie tai, kuo gyvename, gali sužinoti čia: tinklarastis.gf.lt/musu-gyvenimas/gf-virtuve/

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Prie komandos kviečiame prisijungti Vilniaus regiono pardavimo ir palaikymo vadybininką (-ę)

Vilniaus regiono pardavimo ir palaikymo vadybininkas yra atsakingas už esamų elektroninės prekybos partnerių pardavimo apimčių didinimą bei aktyvią naujų partnerių paiešką, partnerių prekybos vietų nuolatinę priežiūrą, mokymų jų darbuotojams vedimą, pardavimų rodiklių analizę bei pasiūlymus jų gerinimui, komercinių pasiūlymų rengimą, sutarčių derinimą, derybas.

Susitikime, nes visi geri dalykai prasideda nuo paprasto pokalbio.

Siūlome
•Palaikančią ir pokyčiams atvirą darbo aplinką;
•Kvalifikacijos kėlimo galimybes (seminarai, konferencijos, kursai);
•24 kasmetinių atostogų dienas bei papildomas poilsio dienas kitomis progomis (pavyzdžiui, gimimo dieną);
•Visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
•Socialinių naudų paketą ir kitas papildomas motyvacines priemones, apie kurias plačiau papasakosime pokalbio metu.

Siųsk gyvenimo aprašymą (CV) per CVbankas sistemą.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis bendrovei UAB „General Financing“. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir teisėto intereso pagrindu saugomi iki atrankos proceso pabaigos.

Reikalavimai
• Išsilavinimo (vadybos ar verslo administravimo srityse);
• Ne mažesnės kaip 2 metų aktyvaus pardavimo patirties;
• Puikių organizacinių, derybinių, įtaigaus pardavimo įgūdžių;
• Orientacijos į rezultatus, iniciatyvumo;
• Analitinio mąstymo;
• Gebėjimo dirbti savarankiškai;
• Puikių darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Excel, Power Point);
• Geros nuotaikos ir optimizmo;
• Vairuotojo pažymėjimo.

Privalumai:
•Darbo patirtis mažmeniniame banke ar vartojimo kredito įmonėje;
•Darbo patirtis parduodant finansines paslaugas verslo klientams.

Galioja nuo
2019-10-23

Galioja iki
2019-11-08