Patalpų valytojas (-a)

darbo skelbimas
UAB „Affidea Lietuva“

„Affidea Lietuva“ yra pirmaujanti diagnostinio vaizdinimo paslaugų teikėja Lietuvoje, turinti 23 sveikatos priežiūros centrus, kuriuose dirba daugiau kaip 420 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais apsilanko daugiau kaip 250.000 pacientų. Affidea tinklui Lietuvoje priklauso visos Endemik klinikos.

Duomenų apsaugos privatumo pranešimas kandidatams:

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Kasdieninis darbas privačiame diagnostikos centre Konstitucijos prospekte pilnu darbo krūviu (40 val. per savaitę). Pagrindinės pareigos - patalpų valymas ir nuolatinė priežiūra (virš 500 kv.m.).

Siūlome
- Darbą tarptautinėje privačioje kompanijoje
- Puikias darbo sąlygas
- Puikų kolektyvą
- Patrauklų darbo užmokestį
- Visas socialines garantijas

Reikalavimai
- Panašaus darbo patirtis
- Atsakingumas, darbštumas ir profesionalumas

Galioja nuo
2019-10-23

Galioja iki
2019-11-22