Vairuotojas CE kategorijos

darbo skelbimas
UAB „Linea LT“

Siųskite savo CV arba skambinkite telefonu +37064412773 susitarti dėl susitikimo

Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad asmeniniai duomenys būtų administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi ,,Linea LT” duomenų bazėje, bei tvarkomi atrankos į darbo vietą tikslu. Mes užtikriname konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime su atrinktais kandidatais. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
krovinių gabenimas Baltijos ir Europos Sąjungos šalyse (Lenkija, Vokietija, Belgija, Nyderlandai, Liuksemburgas). Galime dirbti tiek reisais, tiek kadencijomis (pagal susitarimą). Esame naujai įkurta įmonė, todėl ieškome atsakingo ir patikimo žmogaus, turinčio patirties krovinių gabenimo srityje. Svarbu, kad asmuo būtų lankstus sąlygoms (t.y. nekiltų problemų važiuoti ratais, o po to pereiti kadencijomis ir atvirkščiai, tol kol surasim įmonei geriausia variantą) taip pat norėtų dirbti, užsidirbti ir kartu augti su komandos nariais, prisidėti prie bendrovės vystymo ir įgyvendinti savo idėjas.

Siūlome
Vilikikas Euro 6, automatinė pavarų dėžė
Darbą perspektyvioje ir augančioje įmonėje
visas darbui reikalingas priemones
konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą, priedus
profesinės kvalifikacijos nuolatinį kėlimą ir tobulinimą (mokymai, kursai)
visas socialines garantijas

Reikalavimai
vairuotojo pažymėjimas (CE kategorija)
skaitmeninė tachografo kortelė
profesinės kompetencijos pažymėjimas 95-tas kodas (kroviniams vežti)
vairuotojo su CE kategorija bent minimali darbo patirtis
stipri motyvacija dirbti
privalumas anglų kalbos mokėjimas

Galioja nuo
2019-10-23

Galioja iki
2019-11-22