Kineziterapeutė (-as)

darbo skelbimas
UAB „Čiurlionio estetinės dermatologijos klinika“

UAB "Čiurlionio estetinės dermatologijos klinika". Klientams siūlome efektyviausius produktus, technologijas ir pažangiausias grožio procedūras. Platus spektras paslaugų, pradedant odos užpildų injekcijomis, prabangiomis estetinėmis veido ir kūno procedūromis, daugiafunkcinėmis grožio terapijomis, lazerinėmis procedūromis.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Darbas su modernia masažo įranga;
Kultūringas bendravimas su klinikos klientais;
Gydomųjų ir estetinių kūno procedūrų atlikimas;

Siūlome
Nuolatinį, atsakingą ir įdomų darbą;
Puikias darbo sąlygas, progresyvią kompaniją, šiuolaikišką aplinką, draugišką kolektyvą;
Konkurencingą darbo užmokestį

Reikalavimai
Galiojanti kineziterapeuto licencija;
Profesinis išsilavinimas;
Gebėjimas intensyviai dirbti, iniciatyva, atsakingumas;
Paslaugumas ir dėmesingumas klientams;

Galioja nuo
2019-10-23

Galioja iki
2019-10-30