KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė) (Lietuvos rinka)

darbo skelbimas
UAB „Baltic Transline“

UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, priklausanti „BTL group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 19 veiklos metų, įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 1000 savo srities specialistų. Siūlome modernias darbo vietas mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Kėdainiuose.

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
Aktyvi naujų klientų paieška, derybų vykdymas;
Kokybiškas esamų įmonės klientų administravimas, ryšių palaikymas;
Probleminių situacijų valdymas ir klientų konsultavimas;
Prarastų klientų pritraukimas ir išlaikymas.

Siūlome
Įdomų ir aktyvų darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje;
Modernią darbo vietą ir draugišką atmosferą jaunatviškoje savo srities profesionalų komandoje;
Fiksuotą atlyginimą bei motyvuojančią atlygio sistemą, priklausančią nuo darbo rezultatų;
Motyvacinių priedų paketą (sporto klubai, kalbų mokymasis, seminarai, renginiai);
Realias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Reikalavimai
Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
Puikūs bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai;
Savarankiškumas bei orientacija į aukštą rezultatą;
Organizaciniai įgūdžiai, atsakingumas, imlumas informacijai;
Sėkminga pardavimų ar transporto vadybos patirtis – didelis privalumas;
Patirties verslo klientų aptarnavime – privalumas.

Galioja nuo
2019-10-23

Galioja iki
2019-11-22