Prekių priežiūros (MERCHANDISER) ir prekybos vadybininkas (-ė)

darbo skelbimas
UAB „USI INTERNATIONAL“

USI International - nuo 1993 metų apšvietimo rinkoje kelią į priekį energingai besiskinanti kompanija, kurios veikla šiuo metu apima nuo paprastos lemputės tiekimo prekybos centram, iki sudėtingų apšvietimo valdymo sistemų projektavimo. Mūsų įmonė atstovauja tik savo srities lyderius, keletas iš jų: Osram, Energizer, Siemens, Siteco, Helvar ir daugelį kitų.

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
*Prekybos taškų lankymas pagal sudarytą maršrutą
*Prekių priežiūra ir kontrolė prekybos taškuose
*Lentynų tvarkymas, planogramų išpildymas
*Likučių kontrolė
*Užsakymų įgyvendinimo kontrolė
*Reklaminės medžiagos išdėstymas
*Glaudus darbas su pardavėjais parduotuvėse, darbuotojų
mokymas

Siūlome
*Galimybę įgyti patirties bei tobulėti kaip specialistui
dirbant jauname ir ambicingame kolektyve
*Karjeros galimybes
*Visas darbui reikalingas priemones

Reikalavimai
*Panašaus darbo patirtis (privalumas)
*Derybų įgūdžiai
*Aktyvumas, veržlumas, savarankiškumas, atsakingumas
*B kat. vairuotojo pažymėjimas ir ne mažiau nei 2 metai
vairavimo patirties

Galioja nuo
2019-10-23

Galioja iki
2019-11-20