Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) (Šiauliai)

darbo skelbimas
FASHION INVESTMENT GROUP Sp.z o.o. Lietuvos filialas

UAB "Fashion Investment Group"
PANDORA įkurta 1982 metais, Danijoje. Kuria, gamina ir parduoda rankomis apdorotus, modernius ir prabangius papuošalus už prieinamą kainą. PANDORA juvelyriniai dirbiniai pardavinėjami daugiau kaip 55 šalyse. Visame pasaulyje PANDORA darbuotojų daugiau, kaip 5000. Daugiau informacijos apie šį ženklą internetiniame puslapyje - www.pandora.net.

Miestas
Šiauliai

Darbo pobūdis
Aktyvūs pardavimai;
Profesionalus klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
Parduotuvės priežiūra, tvarkos palaikymas;
Darbas padedant kurti vidinį parduotuvės įvaizdį;
Darbas su kasos aparatu.

Siūlome
Profesionalią darbo aplinką jaunoje ir dinamiškoje kompanijoje;
Aukšto lygio apmokymus bei instruktavimą;
Konkurencingą atlyginimą bei motyvuojančią priedų sistemą;
Galimybę augti ir tobulėti kartu su kompanija;
Stabilią darbo vietą.

Reikalavimai
Būtina darbo patirtis aptarnavimo sferoje;
Atsidavimas ir sąžiningumas;
Aistra madai;
Anglų/rusų kalbų mokėjimas;

Privalumai:
Patirtis juvelyrikos srityje.

Galioja nuo
2019-10-23

Galioja iki
2019-11-22