Degalinės vadovas

darbo skelbimas
UAB „Circle K Lietuva“

UAB Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Ji valdo 88-ių degalinių tinklą: 77 visapusio aptarnavimo Circle K degalines ir 11 automatinių Circle K Automat degalinių.
Apsilankykite mūsų internetiniame puslapyje www.circlek.lt/dirbkpasmus

Miestas
Utena

Darbo pobūdis
• Organizuoti operatorių – pardavėjų darbą (atrinkti, apmokyti, padėti komandai augti ir tobulėti);
• Organizuoti degalinės darbą (grafikų sudarymas, užduočių skyrimas komandai, susirinkimų organizavimas);
• Užtikrinti nepriekaištingą Circle K klientų patirtį (užtikrinti aukštą aptarnavimo kokybę);
• Reaguoti į klientų ir darbuotojų skundus, pagal turimus įgaliojimus pateikti atsakymus;
• Rūpintis prekių asortimentu bei prekių išdėstymu degalinės parduotuvėje;
• Būti atsakingam už degalinės apyvartos didinimą;
• Vesti degalinės buhalterinę ir finansinę apskaitą, įskaitant bet neapsiribojant prekių ir turto apskaita;
• Tikrinti gaunamų ir parduodamų prekių dokumentus, išrašyti važtaraščius ir PVM sąskaitas –faktūras bei kitus reikiamus dokumentus;
• Nuolat ieškotų būdų kaip tobulinti degalinės veiklą ir teiktų pasiūlymus Regiono vadovui;
• Garantuoti švarą ir tvarką: degalinės ofise ir parduotuvėje, sandėliuose, automobilių plovykloje, kituose degalinės objektuose bei teritorijoje aplink ją;
• Inicijuoti ir organizuoti remonto darbus, kai jie būtini.

Siūlome
Dinamišką darbo aplinką;
Nuolatinio tobulėjimo galimybes;
Rūpestingą darbdavį bei kolegas;
Sveikatos draudimą ir kitas papildomas naudas tapus Circle K šeimos nariu.

Reikalavimai
Darbo patirtis mažmeninėje prekyboje ar paslaugų sektoriuje;
Aukštasis išsilavinimas;
Savarankiškumas, iniciatyvumas ir kūrybiškumas;
Geros MS Ofice žinios (Excel, Word, PowerPoint);
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Privalumai:

Anglų kalba;
Panašaus darbo patirtis;
Nuosavas automobilis.

Savo CV galite siųsti iki 2019.10.25 dienos.

Galioja nuo
2019-10-14

Galioja iki
2019-11-13