Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

darbo skelbimas
UAB „Localus“

LOCALS.LT lietuviško dizaino namai, po vienu stogu vienijantys geriausius Lietuvos dizainerius ir lietuviškus prekės ženklus.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
- Klientų aptarnavimas;
- Kasdienės parduotuvės veiklos organizavimas;
- Tinkamo prekybinės salės įvaizdžio užtikrinimas;
- Darbas kasos aparatu.

Siūlome
- Galimybę dirbti ne pilnu etatu studijuojantiems;
- Dinamišką ir įdomų darbą pasirinktoje parduotuvėje iš PC PANORAMA, PC EUROPA, PC G9;
- Konkurencingą atlyginimą;
- Socialines garantijas;
- Galimybę užsidirbti daugiau pajamų (priklauso nuo rezultatų).
- Atlyginimas: 600–800 Eur, atskaičiavus mokesčius.

Reikalavimai
- Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas – būtų privalumas;
- Patirtis klientų aptarnavimo/mažmeninės prekybos srityje – būtų privalumas;
- Anglų ir rusų kalbos žinios - būtų privalumas.

Galioja nuo
2019-09-21

Galioja iki
2019-09-28