Personalo vadybininkė (-as)

darbo skelbimas
UAB „BSS grupė“

BSS grupė - valymo paslaugas nuo 2009 metų teikiantys socialiai atsakingi profesionalai. Sparčiai augame, tad kviečiame į savo komandą energingus, atsakingus ir draugiškus narius, kuriems tapsime antraisiais namais.
Esame viena didžiausių socialinių įmonių Lietuvoje, todėl pirmenybė peržiūrint gyvenimo aprašymus bus teikiama kandidatams, turintiems dalinį (35-55 proc.) darbingumą.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Pagrindinis šios pozicijos tikslas - kokybiškai administruoti su valymo personalu susijusius procesus ir rengti dokumentaciją:
- darbuotojų priėmimo į darbą, atleidimo iš darbo, atostogų, darbų saugos ir kitų dokumentų rengimas;
- darbo grafikų parengimas;
- darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas ir tikrinimas;
- įvairių ataskaitų rengimas;
- aktyvus dalyvavimas organizuojant bendrovės renginius, ir puoselėjant organizacinę kultūrą.

Siūlome
- puikias darbo sąlygas demokratiškame ir draugiškame sparčiai augančios vienos didžiausių socialinės įmonės Lietuvoje kolektyve;
- galimybę realizuoti save ir nuolat tobulėti;
- karjeros galimybes.

Reikalavimai
- Gebėjimas dirbti personalo ir darbo laiko apskaitos programomis (Stekas, Vikarina);
- panašaus darbo patirtis, gebėjimas praktikoje taikyti LR DK;
- puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, gebėjimas jausti žmones, kurti santykius, bendrauti su įvairaus socialinio sluoksnio žmonėmis, valdyti konfliktus;
- iniciatyva, aktyvumas, pozityvumas;
- nepriekaištingas raštingumas;
- rusų kalba (šnekamoji ir supratimas).

Galioja nuo
2019-09-21

Galioja iki
2019-10-21