Finansų kontrolierius (-ė)

darbo skelbimas
Gera augti –personalo atrankos agentūra

GERA AUGTI – PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA.
Mūsų klientas – PROFITUS kompanija, kuri, kuria investavimo platformą į nekilnojamąjį turtą. Suteikia galimybę kiekvienam investuoti į NT. PROFITUS platformoje diegiamas naujas požiūris į investavimą ir nekilnojamąjį turtą.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
• Finansų, pavedimų ir hipotekų kontrolė;
• Palūkanų išmokėjimo grafikų ir leidimų nuimti hipotekas kontrolė;
• Atstovavimas Profitus klientų notarų biuruose;
• Klientų sutarčių vykdymo kontrolė;
• AML: Investuotojų ir vystytojų dokumentacijos kontrolė;
• KYC: Investuotojų ir vystytojų pažinimo kontrolė;
• Duomenų nPRDB teikimas;
• GDPR pareigūnas. Klientų duomenų apsaugos užtikrinimas;
• Atitikties pareigūnas. Atitikimo įstatymo užtikrinimas;
• Įmonės procesų kontrolė.

Siūlome
• Darbą energingame, augančiame kolektyve;
• Darbo vietą moderniame Park Town biure;
• Galimybę kartu kurti ir prisidėti prie naujo augančio inovatyvaus verslo;
• Komandos Team buiding 4 kartus per metus;
• Mokymus, konferencijas bei visas darbui reikalingas priemones.

Reikalavimai
• Teisinis / finansinis /ekonominis išsilavinimas (būtinas);
• Patirtis BIG4;
• Kruopštumas, atidumas, darbštumas, pedantiškumas;
• Atsakomybės prisiėmimas, iniciatyvumas.

Galioja nuo
2019-09-20

Galioja iki
2019-10-20