BIURO ADMINISTRATORIUS (-Ė)

darbo skelbimas
UAB „Planas chuliganas“

Planas Chuliganas - klientų pritraukimo telefonu centras. Esame savo srities pankai - profesionalūs, bet nesusivaržę, didžiuojamės savo chebra ir tuo, ką esame nuveikę.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Esame jauna, drąsi, su meile dirbanti komanda, kuri sparčiai auga ir plečiasi ir kuriai reikalingas TU, kuris galėtų ir norėtų būti mūsų biuro guru.

Ieškome TAVĘS, kuriam galėtume patikėti:
- Dalį įmonės ir personalo dokumentų administravimą;
- Sklandų biuro veiklos užtikrinimą;
- Prisidėti organizuojant įmonėje vykstančias iniciatyvas;
- Padėti vadovų komandai ir kitiems darbuotojams kasdienėje veikloje.

Siūlome
- Naujai įrengtą darbo vietą;
- Kiečiausius kolegas visame Vilniuje;
- Galimybę darbą derinti su studijomis;
- Naudingą patirtį;
- Palaikymą bei tobulėjimą kartu.

Reikalavimai
- Esi komunikabilus;
- Turi daug pozityvo ir noro savyje;
- Gali pasigirti gerais darbo kompiuteriu įgūdžiais;
- Esi organizuotas, kruopštus, atsakingas, atidus;
- Nori mokytis ir išmokti.

Jei manai, kad gali būti geros nuotaikos nešėju ir puikiai žinoti ko ir kada reikia biurui bei komandai - atsiųsk mums savo CV.

Galioja nuo
2019-09-20

Galioja iki
2019-10-20