BUHALTERIS (-Ė)

darbo skelbimas
UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“

UAB Finansų analizės ir valdymo sprendimai (FAVS) – sėkminga įmonė, jau užsitarnavusi klientų pasitikėjimą. Teikiame finansų analizės ir valdymo paslaugas, pasitelkdami modernius analizės metodus padedame verslams sumažinti kaštus ir didinti pelningumą, sutaupyti apyvartinių lėšų, suplanuoti ateities pinigų srautus, nustatyti prioritetines prekių ar klientų grupes bei apskaičiuoti investicinio projekto grąžą.
Finansų valdymas - paprastas raketų mokslas. Daugiau apie mus - http://www.favs.lt/
Šiuo metu ieškome naujoko šioms pareigoms:

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Puiki bendradarbių komanda, subalansuotas darbo krūvis, įdomūs klientai (ne daugiau nei 7-10), sąžiningas finansinis atlygįs ir motyvavimo priemonės. Turėsite galimybę nuolat kelti profesinę kvalifikaciją ir su laiku turėti pagalbininką-apskaitininką. Bendraujame neformaliai, mokame išklausyti ir pagelbėti, puoselėjame jaukias kolektyvo tradicijas.

Mielai pristatysime daugiau pasiūlymo privalumų. Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Siūlome
Turite sėkmingos panašaus darbo patirties (ne trumpesnės, nei 2 m.), finansų, ekonomikos ar buhalterijos srities išsilavinimą; esate atsakingas, kruopštus darbuotojas, profesionaliai bendraujate. Jūsų buhalterinės apskaitos programos Finvalda išmanymą laikytume privalumu.

Reikalavimai
7-10 įmonių pilnas buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo; mokesčių apskaita, ataskaitų sudarymas ir pateikimas valstybinėms institucijoms; klientų konsultavimas apskaitos ir mokesčių klausimais.

Galioja nuo
2019-09-15

Galioja iki
2019-10-15