Vadybininkas

darbo skelbimas
UAB „Gudragalvis“

Įmonė jau 13 metų yra edukacinių, sensorikos ir reabilitacijos priemonių importuotoja ir platintoja, mokomųjų žaidimų leidėja. Lietuvoje, Latvijoje, Estjoje įmonė platina savo originalias bei importuojamas priemones švietimo įstaigoms ir vysto mažmeninį prekybos tinklą. Kviečiame į komandą aktyvius ir kūrybingus žmones.
Darbo vieta (pardavimo vadybininkai - konsultantai):
- parduotuvė PC Nordika, Vilnius,
- parduotuvė PC BIG Vilnius.
- parduotuvė Mažeikiuose, Viekšnių 21.
Parduotuvėse ir įvairiausiuose renginiuose konstruojame, žaidžiame, atliekame eksperimentus, net sportuojame - taip įsivaizduojame tikrą lavinančių žaislų parduotuvę ir to siekiame. Jei norėtum prisidėti prie tokios erdvės kūrimo, maloniai lauksime.
Parduotuvėse lankosi ne tik šeimos, bet ir pedagogai, švietimo, sveikatinimo įstaigų atstovai.

Miestas
Mažeikiai

Darbo pobūdis
Darbas "Gudragalvio" centriniame biure Mažeikiuose.

Darbas su LT, LV klientais:
- užsakymų dokumentavimas,
- klientų konsultavimas,
- darbas parodose, renginiuose, priemonių pristatymuose.
Aktyvus darbas su įvairiomis klientų grupėmis (darželiai, mokyklos, laisvalaikio centrai, prekybinės įmonės).

Siūlome
Darbą su plačiu pagrindiniams klientams - švietimo, sveikatinimo įstaigoms siūlomu asortimentu. Taip iniciatyviems žmonėms suteikiama galimybė ženkliai įtakoti savo DU per procentinės DU dedamosios dalį.
Galimybė darbui naudoti įmonės automobilį.

Reikalavimai
Iniciatyvumas, komunikabilumas,
darbas kompiuteriu.

Privalumai:
LATVIŲ kalba,
Darbas su maketavimo programomis,
Patirtis švietimo sektoriuje.

Galioja nuo
2019-09-15

Galioja iki
2019-09-22