Pardavėjas-konsultantas

darbo skelbimas
IĮ „Akleis“

G A Z A antiques yra antikvariato ir interjero galerija, atidaranti naują saloną Vilniuje. Jau 19 metų esame vieni didžiausių antikvariato ir išskirtinių interjero detalių pardavėjai Lietuvoje. Mūsų prekės yra kruopščiai atrenkamos ir atkeliauja iš Vakarų Europos mugių bei aukcionų. G A Z A antiques garsėja nuolatine unikalių dizaino objektų pasiūla.

www.gaza.lt

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
• klientų aptarnavimas ir konsultavimas;
• prekybos salės priežiūra;
• darbas su kasa;
• prekių fotografavimas;
• prekių pardavimas tarptautinėje internetinėje erdvėje;
• komercinių pasiūlymų rengimas.

Siūlome
Darbą unikalioje estetiškoje aplinkoje;
Nuolatinį darbą pilnu etatu;
Puikias darbo sąlygas mažame kolektyve;
Galimybę tobulėti sekant interjero tendencijas;
Motyvuotą darbo užmokestį;

Reikalavimai
Patirtis interjero prekių pardavimų srityje;
Anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
Domėjimasis menu, interjero ir mados tendencijomis;
Atsakingumas ir sąžiningumas;
Komunikabilumas;
Darbas su kompiuteriu.

Galioja nuo
2019-09-15

Galioja iki
2019-09-22