Prekių surinkėjas (-a) Vokietijoje

darbo skelbimas
UAB „HEADEX“

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 5 273 49 11

Miestas
Užsienis

Darbo pobūdis
- darbas moderniame ir naujame logistikos centre;
- įvairios produkcijos užsakymų surinkimas vokiškomis balso komandomis;
- darbas sandelyje su el. vežimėliu;
- atrinktų prekių komplektavimas;
- padėklų pristatymas į numatytą vietą.

Siūlome
- darbo užmokestį nuo 747 iki 1112 eur neatskaičius mokesčių, dienpinigiai 930 eur;
- kokybišką būstą su visais patogumais ir draugiškais kolegomis;
- netriukšmingą darbo aplinką;
- darbo užmokestį priklausantį nuo tavo darbo pastangų;
- stabilią ir ilgalaikę darbo vietą;
- darbas su nauja ir modernia įranga;
- dirbti užsienyje nebūnant emigrantu.

Nori vykti su draugu ar turi šiam darbui tinkamą draugą? Rekomenduok ir užsidirbk papildomai! projektai.headex.eu/rekomendacijos/

„Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/“.

Reikalavimai
- motyvacija ir noras mokytis;
- greita orientacija ir reakcija;
- gera atmintis;
- fizinė ištvermė;
- nuosavas automobilis (privalumas);
- analogiško darbo patirtis (privalumas) tačiau nėra būtina - suteikiame nemokamus mokymus.

Galioja nuo
2019-09-15

Galioja iki
2019-10-15