Statybos projektų vadovas (-ė)

darbo skelbimas
Atranka360

Atranka360 – esame viena didžiausių ir moderniausių personalo atrankų kompanijų Lietuvoje.

Ieškote darbo? Darbuotojo? Profesinės krypties? Galime padėti!

Personalo paieška ir atranka;
Karjeros konsultacijos;
Profesinis orientavimas;
Psichologijos mokykla;
Testai online.

SUSISIEKIME!
Tapkite Facebook draugais: https://www.facebook.com/antranka360
bei gaukite naujienas apie laisvas darbo vietas LinkedIn:

Kontaktiniai asmenys:
Jurgita - 8 650 33360

Miestas
Klaipėda

Darbo pobūdis
Viena sparčiausiai augančių Vakarų Lietuvos statybos kompanijų, kurios misija - tapti patikimu statybų generaliniu rangovu Vakarų Lietuvoje, vykdo:
- gyvenamosios ir negyvenamosios, visuomeninės bei kitos paskirties pastatų statybą;
- kapitalinį remontą, renovaciją;
- teikia pastatų projektavimo, teritorijų aplinkos tvarkymo, sąmatų sudarymo, techninės priežiūros paslaugas.

Šiuo metu į savo komandą kviečia prisijungti darbštų (-ią), atsakingą - STATYBOS PROJEKTŲ VADOVĄ (-Ę)!

Būsite atsakingi už:
- Visų procesų, susijusių su objekto statyba, valdymą;
- Projektinių sprendinių racionalizavimą;
- Rangovų konkursavimą, derybas bei sutarčių sudarymą;
- Rangovų veiklos koordinavimą bei kontrolę statybų eigoje;
- Rangovų biudžeto ir terminų valdymą.

Siūlome
- Darbą patikimoje ir profesionalioje kompanijoje;
- Galimybę atskleisti savo potencialą, valdant statybos projektus;
- Profesionalų požiūrį į darbą ir darbo santykius.

“Jei esate reiklus (-i) sau ir aplinkiniams, savo žiniomis ir patirtimi kuriate pridėtinę vertę įmonei - laukiame Jūsų CV!”

Reikalavimai
- Turite statybos inžinieriaus aukštojo mokslo diplomą;
- Esate dirbęs (-usi) statybos vadovo/ projekto vadovo/ statinio statybos techninės priežiūros pareigose;
- Turite statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovo kvalifikacijos atestatą;
- Užtikrinate rangovų darbo kokybę bei terminų kontrolę;
- Galite pasigirti komunikabilumu kaip savo stipriąja asmenybės puse.

Galioja nuo
2019-08-23

Galioja iki
2019-09-22