Telemarketingo vadybininkas (-ė)

darbo skelbimas
UAB „Cgates“

Daugiau nei 20 metų rinkoje veikianti įmonė teikia interneto, televizijos ir telefonijos paslaugas daugiau nei 400 tūkstančių namų ūkių 12-oje Lietuvos miestų. Sparčiai auganti telekomunikacijų įmonė kviečia prisijungti prie komandos.

Miestas
Šiauliai

Darbo pobūdis
• Išeinančių skambučių vykdymas;
• Aktyvus paslaugų pardavimas esamiems klientams, sutarčių sudarymas;
• Ryšių palaikymas su esamais klientais, jų konsultavimas;
• Esamų klientų poreikių analizės rengimas;
• Nustatytų pardavimo tikslų siekimas.

Siūlome
• Užsidirbti neribojant savęs;
• Būti kompanijos dalimi, dalintis idėjomis ir siekti karjeros;
• Ugdyti savo kompetencijas, mokytis ir tobulėti palaikančioje aplinkoje;
• Turėti tai, ką vertina mūsų darbuotojai – neformalią darbo aplinką, nemonotonišką ir dinamišką darbą, papildomas naudas ir įmonės kultūrinį gyvenimą.

Reikalavimai
• Turi aktyvių pardavimų (telemarketingo) patirties;
• Keli sau ambicingus tikslus ir gebi juos pasiekti;
• Bendraudamas (-a) pasikrauni energijos;
• Esi orientuotas (-a) į rezultatą;
• Esi savarankiškas (-a) ir moki planuoti savo laiką;
• Kalbi taisyklinga lietuvių kalba (rusų kalba - didelis privalumas).

Galioja nuo
2019-08-22

Galioja iki
2019-09-21