Vairuotojas - pavežėjas

darbo skelbimas
UAB „Partnerių tandemas“

Jaunatviškas ir draugiškas kolektyvas. Ieškome komandos papildymo gerais vairuotojais.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Ieškome vairuotojų - pavežėjų!
Klientų transportavimui iš taško A į tašką B.

Siūlome
- Komfortišką darbo aplinką (Ofisas Žirmūnų gatvėje)
- Solidų atlygį ir bonusų sistemą (Atlygis išmokamas į rankas iškart po pamainos)
- Pastovius apmokymus gerinti vairavimo įgūdžiams
- Patogius darbui automobilius
- Karjeros galimybes
- Motyvacines priemones
- Bendradarbiavimą su viena iš didžiausių pavežėjimo paslaugas teikiančių įmonių eTransport
- Nemokamą transportavimą iš namų, po pamainos - į namus.

Reikalavimai
- B kategorijos teisės (mažiausiai 2 metai vairavimo patirties)
- Individualios veiklos pažymėjimas (supažindiname su procedūra)
- Klientų aptarnavimo patirtis
- Būtinos geros lietuvių kalbos žinios (kitų kalbų mokėjimas - privalumas)
- Punktualumas

Susidomėjus, prašome susisiekti telefonu +37062969355 arba siųsti CV e.paštu

Galioja nuo
2019-08-22

Galioja iki
2019-08-29