Pardavėjas - konsultantas

darbo skelbimas
Aurimo Gedmino individuali veikla

Jau 10-us metus veikianti internetinė dovanų parduotuvė siūlo originalias, smagias ir šiltas emocijas sukeliančias dovanas Jūsų artimiausiems žmonėms. Siekiame atitikti klientų poreikius ir kurti vis įdomesnes dovanas bei leisti prie kūrybos prisidėti ir mūsų klientus, kurie savo mylimuosiu gali nustebinti šilta žinute ant maikučių, džempų ar kojinių.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Naujai atsidarančioje parduotuvėje ieškome šaunaus komandos nario (pilnu ir 0.5 etatu), kuris galėtų aptarnauti tiek parduotuvės klientus, tiek vykdyti internetinės prekybos bei kitus užsakymus. Ieškome puikiojo pagalbininko, kurį pažadame mylėti ir gerbti :)

Darbo pobūdis:
- Klientų konsultavimas, aptarnavimas;
- Prekių pardavimas;
- marškinėlių/džemperių/kojinių su užrašais gaminimas;
- internetu užsakytų prekių gaminimas, pakavimas;
- prekių išdėstymas parduotuvėje, jos priežiūra.

Siūlome
- darbą su įdomiais produktais;
- draugišką "valdžią" bei darbdavio geranorišką požiūrį;
- laiku mokamą atlyginimą;
- komfortiškas darbo sąlygas.

Reikalavimai
- Kruopštumas;
- Atsakingumas;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Klientų konsultavimo, pardavimo patirtis – privalumas
- Kūrybiškumas ir iniciatyvumas - didelis privalumas.

Galioja nuo
2019-08-22

Galioja iki
2019-08-29