Pardavėjas - konsultantas

darbo skelbimas
SIA „LIF FASHION“

" U.S. POLO ASSN " - prekės ženklas, gimęs 1890 m. JAV, yra gerai žinomas ne tik Amerikos, bet ir kitose pasaulio šalyse.Šiandien " U.S. POLO ASSN " drabužiai parduodami net 135 valstybėse,o parduotuvių skaičius kasmet sparčiai auga.
Šio prekės ženklo produktai yra autentiški ir oficialiai sankcionuoti Jungtinių Amerikos valstijų Polo asociacijos.
Klasikiniai, aukštos kokybės laisvalaikio drabužiai,avalynė ir aksesuarai kuriami vyrams, moterims ir vaikams.

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
Profesionalus klientų aptarnavimas,konsultavimas ;
Darbas su kasa ;
Ataskaitų rengimas ;
Prekių priėmimas, išsiuntimas ir išdėstymas salėje ;
Bendras salės bei sandėlio švaros ir tvarkos palaikymas .

Siūlome
Dinamišką ir įdomų darbą su pasaulyje žinomu prekės ženklu ;
Pardavimo apmokymus ;
Visas socialines garantijas ;
Atlyginimą ir priedus,priklausančius nuo asmeninių ir parduotuvės rezultatų .

Reikalavimai
Darbo patirtis prekyboje ( ne mažiau kaip 2 metai );
Anglų kalbos žinios, rusų kalba - būtų didelis privalumas ;
Puikūs komunikaciniai įgūdžiai ;
Geri kompiuterinės raštvedybos įgūdžiai ;
Stipri vidininė motyvacija,siekiant užsibrėžtų tikslų ;
Galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku ;
Darbas - pilnu etatu ;
Domėjimasis mada ir stiliaus pojūtis .

Galioja nuo
2019-08-22

Galioja iki
2019-08-29