Sandėlio darbuotojas

darbo skelbimas
UAB „AVON COSMETICS“

AVON – kompanija moterims - yra didžiausia kompanija pasaulyje, prekiaujanti grožio produktais tiesioginio pardavimo būdu. Mūsų metinė apyvarta viršija 10 milijardų JAV dolerių, mūsų gaminiais prekiauja daugiau nei 6 milijonai konsultantų daugiau nei 100 pasaulio valstybių. AVON siūlo ne tik kosmetiką, bet ir mados aksesuarus bei buičiai skirtus produktus.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Šiuo metu ieškome atsakingo, patikimo, darbštaus ir kruopštaus žmogaus, kuriam įdomus darbas užsakymų komplektavimo linijoje.

Jūs būsite atsakingas už:

• gaminių dėžių iškrovimą ir pervežimą užsakymų surinkimo skyriuje;
• gaminių kiekio rezerviniame sandėlyje sekimą ir tikrinimą;
• užsakymų komplektavimo darbo vietų aprūpinimą reikiamais gaminiais;
• prekių perkėlimą kampanijos pasikeitimo metu;
• kitų užduočių vykdymą.

Siūlome
Siūlome prisijungti prie puikios ir draugiškos komandos, kuri padės mokytis ir tobulėti.

Taip pat suteikiame:

• papildomą sveikatos draudimą;
• papildomas atostogų dienas;
• priedus, priklausančius nuo jūsų darbo rezultatų.

Reikalavimai
Jeigu esate fiziškai ištvermingas, darbštus, atsakingas, greitas, orientuotas į gerą rezultatą ir turite panašios darbo patirties, mes jūsų laukiame!

Galioja nuo
2019-08-22

Galioja iki
2019-09-21