Pardavimų vadybininkas (-ė)

darbo skelbimas
UAB EKOMERA LT

UAB „EKOMERA LT“ yra kasdienio, patogaus ir natūralaus maisto bei gėrimų platintoja Vilniuje. Mes mėgstame sąžiningą, ekologišką,veganinį maistą. Kuo natūralesnė, tikra ir sveika - tuo geriau! Mes laikome savo kruopščiai atrinktų aukštos kokybės produktų asortimentą pagrindiniu pranašumu išlaikant nusistovėjusį mūsų, kaip vertingo prekybos partnerio, vardą.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Santykių su esamais klientais palaikymas
Aktyvi naujų klientų paieška (B2B)
Pardavimų veiklos planavimas bei įgyvendinimas
Komercinių pasiūlymų ruošimas
Klientų poreikių išsiaiskinimas, analizė

Siūlome
Įdomų dinamišką, perspektyvų darbą
Galimybe dirbti draugiškame, energingame kolektyve
Patrauklias finansines sąlygas, neribojamo dydžio priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
Visas darbui reikalingas priemones (Kompiuteris, telefonas)
Lankstumą

Reikalavimai
Patirtis pardavimų srityje
Puikios lietuvių, anglų kalbos žinios ( Rusų kalba privalumas)
Puikūs bendravimo įgudžiai,
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)
Geri prezentaciniai bei derybų įgūdžiai
Orientacija į rezultatą, stiprus atsakomybes jausmas
Geri darbo kompiuteriu įgudžiai (Microsoft office)
Išsikelti tikslus, planuoti sau darbą.

Galioja nuo
2019-08-22

Galioja iki
2019-09-21