Personal Assistant to the Chief Executive Officer

darbo skelbimas
UAB „REDAL“

UAB „REDAL“ užsiima didmenine prekyba tarptautinėje rinkoje. Įmonė prekiauja ekologišku kuru ir medienos gaminiais. Produkciją eksportuojame į Italiją, Belgiją, Vokietiją, Pranzūziją, Olandiją ir į kitas ES šalis. Biokuro prekyboje turime didžiulę kompetenciją ir patirtį bendradarbiaujant su medienos perdirbėjais, tai mums suteikia pranašumą greitai ir efektyviai tiekti ne tik didelius, bet ir mažus užsakymus į visas ES šalis.

Miestas
Šiauliai

Darbo pobūdis
* Organising meetings and appointments, often controlling access to the manager.
* Booking and arranging travel, transport and accommodation.
* Reminding the manager of important tasks and deadlines
* Typing, compiling and preparing reports, presentations and correspondence.
* Managing databases and filing systems.
* Implementing and maintaining procedures/administrative systems.

Siūlome
* Friendly and energetic team with a common goal;
* An inspiring atmosphere for learning and development, a shared company library, external training;
* Bright and fun working environment with a large kitchen and healthy snacks;
* Recreational area with football and tennis tables;
* Empathetic manager

Reikalavimai
* Highly organized, detail oriented, tactful and trustworthy personality, able to handle different personalities with ease
* Excellent English language skills (both verbal and written)
* Flexibility and adaptability
* Organisational skills and the ability to multitask
* A knowledge of standard software packages and the ability to learn company-specific software if required.

Galioja nuo
2019-08-21

Galioja iki
2019-09-20