DRAUDIMO KONSULTANTAS (-Ė) ELEKTRĖNUOSE

darbo skelbimas
ERGO

ERGO – stabiliai veikianti, vokiško kapitalo Europos bendrovė. Tai viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse ir tarptautinės ERGO grupės dalis. Pagrindinis ERGO akcininkas – viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“. Mūsų pagrindinis veiklos principas: „Apdrausti – reiškia suprasti“.

Miestas
Kaunas, Elektrėnai

Darbo pobūdis
- klientų konsultavimas visais draudimo klausimais;
- aktyvi naujų klientų paieška;
- draudimo pasiūlymų bei draudimo sutarčių sudarymas.

Siūlome
- patrauklų atlygio bei papildomų naudų paketą (darbo sutartis, papildomos atostogos, sveikatos draudimas);
- draudimo produktų, pardavimo technikos, asmeniniam tobulėjimui skirtus mokymus;
- karjeros augimo galimybes.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.

Reikalavimai
- patirtis pardavimuose ir draudimo srityje būtų privalumas;
- turite puikius bendravimo bei derybų įgūdžius;
- pasižymite iniciatyvumu, atkaklumu, esate orientuotas į rezultatus;
- turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius.

Galioja nuo
2019-08-21

Galioja iki
2019-09-20