Inžinierius

darbo skelbimas
Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė

UAB „Statinių priežiūra“ – užsiima pastatų administravimu ir eksploatavimu, pastatų inžinerinių sistemų, bendrų konstruktyvinių dalių eksploatacine priežiūra.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
- Šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, gaisro gesinimo sistemų automatikos ir mechaninių gedimų nustatymas ir remontas;
- Šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, gaisro gesinimo sistemų auditų atlikimas, išvadų pateikimas.

Siūlome
- Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje įmonėje;
- Visas socialines garantijas;
- Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
- Patrauklų atlygio paketą.

Reikalavimai
- Geras ŠVOK sistemų darbo išmanymas;
- Automatikos principinių schemų skaitymas;
- Išpildomųjų brėžinių skaitymas;
- Panašaus darbo patirtis;
- Atsakingumas, profesionalumas.

Galioja nuo
2019-08-19

Galioja iki
2019-09-18