Kondicionavimo sistemų priežiūros meistras (-ė)

darbo skelbimas
Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė

UAB „Statinių priežiūra“ – užsiima pastatų administravimu ir eksploatavimu, pastatų inžinerinių sistemų, bendrų konstruktyvinių dalių eksploatacine priežiūra.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
- Objektų kondicionavimo sistemų eksploatacija;
- Objektų kondicionavimo sistemų remontas;
- Objektų kondicionavimo sistemų montavimas.

Siūlome
- Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje įmonėje;
- Visas socialines garantijas;
- Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
- Darbo užmokestį nuo 800 Eur.

Reikalavimai
- Patirtis dirbant su kondicionavimo ir šaldymo sistemų eksploatacija bei montavimu;
- Kondicionavimo ir šaldymo sistemų išmanymas;
- Darbo su varinių freono vamzdynų litavimu/virinimu patirtis;
- Darbuotojų, dirbančių su OAM ir F-dujų turinčia šaldymo, oro kondicionavimo įranga ir šiluminiais siurbliais pažymėjimas.

Galioja nuo
2019-08-19

Galioja iki
2019-09-18