Buhalterijos skyriaus asistentas (-ė)

darbo skelbimas
Paysera

Paysera is not only the first e-money institution in Lithuania, but also one of the most successful Fintech companies in the country. We create a world where transfers have no boundaries, are simple, fast and accessible to everyone. We are an international company with fully operating representatives in 4 countries and expanding. Our services are provided in more than 180 countries around the globe. Our team is made of more than 130 people in Lithuania and at least 20 more abroad. Enthusiasm, motivation and professionalism is what unites us. Everyone here feels save to express his / her thoughts openly and learn every day. We trust and help each other. We are more than colleagues – we are friends who choose to spend their free time together kayaking, skiing or entertaining in any other way.

Find out about Paysera services here:

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
- Pirminių apskaitos dokumentų duomenų įvedimą į apskaitos sistemą;
- Sąskaitų išrašymą / apmokėjimą;
- Banko operacijų koordinavimą;
- Mokestinių deklaracijų rengimą ir teikimą;
- Skolų suderinimą su tiekėjais ir klientais;
- Kitas vyr. buhalterio (-ės) pavestas užduotis.

Siūlome
- Galėsi mokytis ir tobulėti įvairiuose vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, dalyvauti aktualiose konferencijose;
- Puikiai leisi laiką su savo puikia komanda - stalo futbolas, krepšinio komanda (2019 m. IT lygos vicečempionai), stalo žaidimų, protmūšių ketvirtadieniai, įvairios šventės, išvykos ir dar daug daugiau (www.instagram.com/we_are_paysera/);
- Nemokami gėrimai ir sveiki užkandžiai (apart penktadienio - nesveikų užkandžių dienos ;));
- Galėsi planuoti savo laiką ir dirbti laisvu grafiku;
- Turėsi draudimą nuo nelaimingų atsitikimų ir traumų;
- Kiekvienas atlyginimas sprendžiamas individualiai pagal realias kompetencijas;
- Turėsi galimybę išvažiuoti į darbostogas (http://bit.do/darbostogos).

Reikalavimai
- Aukštojo / aukštesniojo išsilavinimo - finansų, buhalterijos, apskaitos, ekonomikos srityse (gali būti ir studijuojantis (-i));
- Atidumo detalėms, kruopštumo ir atsakingumo;
- Anglų kalbos žinių raštu ir žodžiu;

Būtų šaunu, jeigu:
- Turi patirties ne tik su Lietuvos įmonių apskaita, bet ir su užsienio (UK) įmonių apskaita.

Galioja nuo
2019-08-19

Galioja iki
2019-09-18