aliuminio suvirintojai darbas gamykloje

darbo skelbimas
Innolink Staff Oy.

„Innolink Staff“– paslaugas
teikianti Suomijos įmonė, kuri patikimai teikia
personalo atrankos paslaugas darbuotojams
ir įmonėms jau nuo 2009 m. Darbo ieškantiems asmenims siūlome jų patirtį ir išsilavinimą
atitinkančius įvairius darbus Suomijoje. Užtikriname, kad darbo paieškos procesas bus kuo
sklandesnis. Mūsų profesionalumo pagrindas
bėgant metams įgytas gebėjimas suprasti
žmogų ir išvystytas bendradarbiavimo tinklas.

Daugiau informacijos:
Tel.: +370 6 56 42 609
www.innolink.fi/

Miestas
Užsienis

Darbo pobūdis
Suomijos gamykloje reikalingi aliuminio suvirintojai
Darbo laikas: dirbama 40 val per savaitę, galima dirbti 50- 60 valandų
Darbo vieta: Švedija (Stokholme)

Siūlome
Nemokamą įdarbinimą Švedijos įmonėje;
Suteikiamos visos socialinės garantijos.
Drabužiais, batai ir kt.)
Atlyginimas 2kartus i men nuo 12- 15 EUR/val
Geras darbo sąlygas ir draugiškas kolektyvas
Padeda apgyvendinti, paruošia visus reikalingus dokumentus, pasitinkame atvykusius.

Reikalavimai
Aliuminio suvirinimo patirtis
Turėti patirties virinant aliuminio konstrukcijas
Gebėjimas dirbti savarankiškai
Gebėjimas savarankiškai skaityti brėžinius (privalumas)
Atsakingas požiūris į darbą

Galioja nuo
2019-08-18

Galioja iki
2019-08-23