ARCHITEKTO (-ĖS) - PROJEKTŲ VADOVO

darbo skelbimas
PERSONALO AKADEMIJA

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo pasiūlymų) klientė - atestuota kompanija, sėkmingai veikianti nuo 2007 metų teritorijų planavimo, statinių projektavimo, statybų valdymo, statybų techninės priežiūros ir statybų projektų valdymo srityse.

Besiplečiančiai kompanijai darbui Vilniuje ieškome

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
- Vadovavimas projektavimo komandai;
- Projektavimo darbų planavimas, grafikų sudarymas ir darbų atlikimo terminų administravimas;
- Projekto derinimas su klientais ir leidimus išduodančiomis institucijomis.

Siūlome
- Darbą su sudėtingais projektais Lietuvoje ir užsienyje;
- Nuolatinius profesinius mokymus;
- 1500 eurų po mokesčių atlyginimą;
- Ilgalaikio profesinio užimtumo garantijas.

Reikalavimai
- Architektūrinis aukštasis išsilavinimas;
- Darbo patirtis, ruošiant statinių architektūros dalį ne mažesnė, nei 2 metai;
- Darbo patirtis su Revit ir AutoCAD programomis;
- Architekto PDV ir/ar Architekto PV atestatas.

Galioja nuo
2019-08-17

Galioja iki
2019-09-16