Buhalteris (-ė)

darbo skelbimas
UAB „IMG Numeri“

Užsienio kapitalo buhalterinių paslaugų ir konsultacijų įmonei UAB „IMG NUMERI“ šiuo metu darbui Vilniuje reikalingas (-a):

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Įmonės klientų apskaitos tvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinių ataskaitų.

Siūlome
-Geros darbo sąlygos;
-Kvalifikacijos kėlimo kursai;
-Karjeros perspektyvos;
-Rinkos sąlygas atitinkantį darbo užmokestį (800-1500 Eur).

Reikalavimai
-Aukštasis buhalterinis/finansinis išsilavinimas;
-Darbo patirtis vyr. buhalterio, vyr. buhalterio pavaduotojo pareigose būtų privalumas;
-Geras apskaitos, mokesčių, verslo apskaitos standartų išmanymas;
-Anglų, rusų kalbų žinios raštu ir žodžiu;
-Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai - patirtis buhalterinės apskaitos programa „Navision Financials“, Axapta; DIRECTO arba „Hansa Financials“ būtų didelis privalumas;
-Vairuotojo pažymėjimas taip pat būtų privalumas.

Galioja nuo
2019-07-22

Galioja iki
2019-08-21