BIURO VADYBININKAS (-Ė)

darbo skelbimas
Lietuvos Energijos įmonių grupė

KAS YRA LE GRUPĖS PASLAUGŲ CENTRAS?

Mūsų veikla orientuota į „Lietuvos energijos" grupės įmonių aptarnavimą, teikiant IT, viešųjų pirkimų, apskaitos, žmogiškųjų išteklių administravimo, teisines ir klientų aptarnavimo paslaugas. Mūsų misija – būti patikimais verslo aptarnavimo partneriais, siūlant klientui paprastus, aiškius ir kliento lūkesčius išpildančius sprendimus.

www.le.lt

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
• Įvairiapusė pagalba kolegoms, vadovams ir svečiams užtikrinant sklandžią įmonės veiklą;
• Bendrovės svečių pasitikimas bei aptarnavimas;
• Konferencijų salių administravimas;
• Aprūpinimas sklandžiai veiklai reikiamomis prekėmis ir paslaugomis;
• Prekių ir paslaugų sutarčių administravimas;
• Renginių organizavimas;
• Esant poreikiui – komandiruočių organizavimas;
• Administracinių procesų gerinimas analizuojant duomenis, esamą padėtį, ir pateikiant sprendimus pokyčiams.

Siūlome
Kodėl pas mus?

• Atsakingos užduotys ir profesiniai iššūkiai suteiks galimybę mokytis ir tobulėti;
• Profesionali aplinka, iniciatyvūs ir draugiški kolegos padės ieškoti geriausių sprendimų;
• Darbo pobūdis suteiks galimybę susipažinti su korporatyvinio valdymo praktikomis, užmegzti daug įdomių ir naudingų kontaktų.

Reikalavimai
• Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
• Ne mažesnė kaip 1 metų sėkminga biuro administravimo darbo patirtis;
• Labai geri organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai;
• Puikus bendrųjų klientų aptarnavimo standartų išmanymas;
• Dėmesys detalėms, atsakomybės jausmas, pareigingumas;
• Viešųjų pirkimų bendrųjų taisyklių išmanymas būtų didelis privalumas;
• Geri įgūdžiai naudotis biuro technika;
• Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office).

Galioja nuo
2019-07-20

Galioja iki
2019-07-30