DIZAINERIS - MAKETUOTOJAS

darbo skelbimas
MB „Marktek“

Techninių ir informacinių ženklų ir žymenų gamybos įmonė „Marktek“

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
• kurti įmonės gaminamos produkcijos pavyzdžių vizualizacijas;
• maketuoti ženklus ir žymenis pagal užsakovų poreikius;
• įmonės reklaminių vizualizacijų maketavimas;
• tikrinti pačių klientų sistemoje formuojamus maketus, įvertindamas jų suderinamumą su gamybine įranga;
• ruošti maketus spaudai ir graviravimui.

Siūlome
• Darbą pilnu etatu – 40 val./sav.
• Lanksčias darbo valandas.
• Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą.
• Visas socialines garantijas.
• Įdomų ir atsakingą darbą su užsienio rinkomis.
• Tobulėjimo ir saviraiškos galimybes.

Privalumai:
• Darbo patirtis spaudos ar reklamos įmonėje būtų privalumas.
• Neribota kūrybinė energija.
• Didelis noras mokytis ir tikslų siekimas.

Reikalavimai
• Ne žemesnis negu aukštesnysis išsilavinimas.
• Mokėjimas dirbti CorelDraw ar Adobe Illustrator programomis.
• Kruopštumas, kūrybingumas, atidumas, atsakingas požiūris į darbą.
• Anglų arba vokiečių kalbos mokėjimas.

Galioja nuo
2019-07-19

Galioja iki
2019-08-16