ES projektų analitikas (ė)

darbo skelbimas
UAB „Atticae“

Mūsų klientė – konsultacinė įmonė, dirbanti ES struktūrinės paramos projektų rengimo ir administravimo srityje. Įmonės išskirtinumas – ypatingas dėmesys kliento poreikiams.

"Atticae"- individualiai pritaikyti personalo atrankos bei darbo teisės sprendimai. Kiekvienas karjeros ar verslo kelias yra unikalus, todėl klientams padedame nupiešti išskirtinį jų sėkmės žemėlapį.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Finansinė įmonių analizė, pinigų srautų prognozių sudarymas ir investicijų projektų, verslo planų bei paraiškų rengimas finansavimui pritraukti;
Teisės aktų analizė ir įmonės finansinių ataskaitų analizė;
Komunikacija su administruojančių institucijų ir ministerijų atstovais;
Dalyvavimas susitikimuose su klientais, informacijos rinkimas ir sisteminimas.

Siūlome
Puiki galimybė įgauti įvairiapusės patirties;
Atsakingas ir įdomus darbas;
Profesionalūs, ambicingi ir jaunatviški kolegos;
Saviraiškos galimybės.

Reikalavimai
Aukštasis išsilavinimas ekonomikos/ finansų srityje;
Gebėjimas analizuoti ir sisteminti didelius kiekius informacijos, analizuoti metodikas ir teisės aktus bei vienu metu dirbti su keliais projektais;
Kruopštumas, atsakingumas bei iniciatyvumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Galioja nuo
2019-06-24

Galioja iki
2019-07-24