Kurjeris-Partneris

darbo skelbimas
MB „Reitara“

Kadangi įmonė yra jauna bet labai stabili ir patikima, mes aktyviai ieškome komandos nariu kurie nori augti su mumis kartu. Mes galim pasiūlyti naujam komandos nariui greitai pasiekamas karjeros perspektyvas mūsų įmonėje

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Skubiai ieškomas vairuotojas!

Jūsų atlyginimas priklauso nuo jūsų pastangu. Laisvas darbo grafikas. Darbas per WOLT kurjerio programėle.

Jeigu turite nuosava automobili arba galimybė nuomotis, laukiam jūsų mūsų komandoje! Laikas veikti ir uždirbti pakankamai!

Darbas yra siūlomas kaip pagrindinis pajamu šaltinis (ne papildomas). Norintiems dirbti mažiau nei 30 valandu per savaitė- ne kreiptis.

Laukiame jūsų prisijungiant!

Darba siūlo patikimi UAB "WOLT" partneriai MB "REITARA"

Siūlome
• Darbas laisvu grafiku
• Atlyginimas nuo 800 iki 1500 per mėnesi
• Stabilios darbo sąlygos
• Greitai pasiekamos karjeros perspektyvas

Reikalavimai
• Nuosavas automobilis arba galimybė nuomotis
• Vairuotojo pažymėjimas (min. 2 metai stažas)
• Sąžiningumas
• Galimybė dirbti per Individualį veiklą
• Noras augti kartu su įmonė

Galioja nuo
2019-06-24

Galioja iki
2019-07-24