Transporto vadybininkas

darbo skelbimas
UAB „VESTROIDAS“

Transporto įmonė UAB "Vestroidas" savo veiklą vysto nuo 2011 metų. Įmonės specializacija - Tarptautiniai krovinių pervežimai. Transporto įmonės pagrindinė siekiamybė yra remiantis savo žiniomis bei patirtimi, suteikti klientams kokybiškas paslaugas, kurios atitiktų jų keliamus reikalavimus.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
• Krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais eigos valdymas ir kontrolė.
• Derybos su potencialiais klientais;
• Bendravimas su kolegomis ir klientais sprendžiant nesklandumus, kylančius krovinio transportavimo metu;
• Klientų atsiskaitymo kontrolė;

Siūlome
Įdomų ir atsakingą darbą;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Geras darbo sąlygas;
Patrauklų atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Reikalavimai
• Darbo patirtis logistikos /ekspedicijos/ transporto srityje ne mažiau nei 2 metai;
• Geras anglų, lenkų, rusų kalbų mokėjimas butinas (kitos kalbos – privalumas);
• Organizaciniai sugebėjimai;
• Geri bendravimo įgūdžiai;
• Atsakingumas, kruopštumas;

Galioja nuo
2019-06-24

Galioja iki
2019-07-24